Предмет: Физика, автор: mrmaxhe34

До кінців тонкого однорідного стрижня підвішено вантажі масами 12 кг на відстані 2 м від осі обертання і 18 кг на відстані 1 м. Знайдіть момент сили, що є меншим.

Ответы

Автор ответа: xappless679
0

Ответ: 18 кг/м

Объяснение:

Момент сили, створеної кожним вантажем, визначається як добуток маси вантажу на відстань від нього до осі обертання:

M1 = 12 кг * 2 м = 24 кг/м

M2 = 18 кг * 1 м = 18 кг/м

Отже, момент сили, що є меншим, дорівнює 18 кг/м.


mrmaxhe34: Там відповідь в Н*м
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: timosenkomarina67
Предмет: Русский язык, автор: boris20162612
Предмет: Математика, автор: vetapetrushenko