Предмет: Математика, автор: martincukdarina0561

За 2кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки кошту кілограм печева і скільки кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн​

Ответы

Автор ответа: ponchiklalalacho
1

Відповідь: 30 грн за кілограм цукерок і 19 грн за кілограм  печива

Покрокове пояснення: 128= b+b+a+a+a

a=c+11

128-11-11-11= 95

95= b+b+b+b+b

95:5=19 (грн) за кг печива

19+11=30 (грн) за кг цукерок

перевірка

19+19+30+30+30=128 грн

Похожие вопросы