Предмет: Математика,
автор: martincukdarina0561
За 2кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки кошту кілограм печева і скільки кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 30 грн за кілограм цукерок і 19 грн за кілограм печива
Покрокове пояснення: 128= b+b+a+a+a
a=c+11
128-11-11-11= 95
95= b+b+b+b+b
95:5=19 (грн) за кг печива
19+11=30 (грн) за кг цукерок
перевірка
19+19+30+30+30=128 грн
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: otimcenko745
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: polinaalmazova
Предмет: История,
автор: kimv9996
Предмет: Математика,
автор: adamsm1th