Предмет: Физика, автор: vovaakovlev9

Физика памогите заранее спасибо​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: jferonj
0

Ответ:Для розв'язання цієї задачі необхідно використати формулу:

Q = m * q * ΔT

де Q - кількість теплоти, m - маса речовини, яку необхідно спалити, q - удельна теплота згоряння, ΔT - зміна температури.

Підставимо задані значення:

Q = 13.5 * 107 Дж

q = 4.5 * 107 Дж/кг

Щоб знайти m, необхідно визначити, яка маса речовини дасть теплоту Q при удельній теплоті згоряння q. Для цього перетворимо формулу, щоб виразити масу:

m = Q / (q * ΔT)

Для цієї задачі будемо вважати, що зміна температури ΔT дорівнює нулю, оскільки не вказано, що теплота використовується для підігріву якоїсь речовини. Тоді з формули маємо:

m = Q / q = (13.5 * 107 Дж) / (4.5 * 107 Дж/кг) ≈ 3 кг

Отже, щоб отримати кількість теплоти, рівну 13,5 * 10**7 Дж, необхідно спалити близько 3 кг нафти.

Объяснение:

Автор ответа: choibek1950
0

Ответ:

ответ 3кг

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: lsbpts
Предмет: Оʻzbek tili, автор: xamraqulovrustamjon8