Предмет: Физика, автор: lutikq110709

срооооочнооооооо!!!!!!Тіло падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює висота з якої падало тіло, якщо швидкість в момент падіння на поверхню Землі 10 м/с.​

Ответы

Автор ответа: Aeleada1
2

Ответ:

Для визначення висоти з якої падало тіло потрібно знати час падіння та прискорення вільного падіння на Землі. Прискорення вільного падіння на поверхні Землі дорівнює 9,81 м/с².

Знаючи, що швидкість падіння на поверхню Землі дорівнює 10 м/с, можемо застосувати формулу кінетичної енергії тіла:

(mgΔh) = 1/2mv²,

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, Δh - висота падіння, v - швидкість падіння.

Враховуючи, що тіло падає з покою, і маса тіла не зазначена, можна скористатися спрощеною формулою:

Δh = v² / 2g

Підставляючи в неї відомі значення, отримаємо:

Δh = 10² / (2 * 9.81) ≈ 51 м

Отже, висота з якої падало тіло була приблизно 51 метр

Объяснение: Плохо знаю физику,может не правильно что-то

Похожие вопросы