Предмет: Физика, автор: vorkakashek11

!ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА! ЗАДАЧА З ДАНО ТА ПОВНИМ РОЗВ'ЯЗАННЯМ! (за тупі відповіді жалоба та бан)

Електропроводка виготовлена з мідного проводу завдовжки 100 м, що має переріз 2 мм². Який струм піде по колу, якщо прикласти напругу 3,4 В?​

Ответы

Автор ответа: DenisKalashnyk
0

Ответ:

Дано:

p=0.017 Ом×мм²/м

l = 100 м

S=2мм²

U=3.4 В

--------------

I-?A

Розв'язання:

Знайдемо опір

R=p*l/S

R=0.017*100/2

R=0.85 Ом

Знайдемо силу струму (I)

R=U/I

I=U/R

I=3,4/0.85

l=4 А

Відповідь:. сила струму на колі I= 4 Ампера

Похожие вопросы