Предмет: Физика, автор: veronika200973

5. Якщо тіло виконало роботу 0,1 Дж за 10 с, то його потужність дорівнюе A 0,01 BT Б 0,001 Вт В 1 Вт T 0,1 BT 1,5 бала DH Е. am​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
А=0,1Дж
t=10c
Знайти:
N-?
Розв'язання:
N=A/t=0,1/10=0,01Вт

veronika200973: Дякую дуже допомогли
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zwziq9