Предмет: Физика, автор: guradana16

. Яку роботу виконує електричний струм за 10хв на ділянці кола, якщо сила струму в ньому 2 А, а напруга 50 В? а) 100 Дж 2-ой б) 6000Дж в) 10Дж г) 200Дж 40 D.​

Ответы

Автор ответа: sasha5423
1
P = 50 В * 2 А = 100 Вт

Е = 100 Вт * 10 хв = 1000 Дж

Отже, електричний струм виконає роботу в 1000 Дж за 10 хв, тобто відповідь - (а) 1000 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: riri96713