Предмет: Физика, автор: dc6xui6872

Автомобіль масою 2 т піднімається вгору з ухилом 0,2. На ділянці шляху довжиною 32 м швидкість автомобіля зросла від 21,6 км/год до 36 км/год.
Вважаючи рух автомобіля рівноприскореним, визначити силу тяги двигуна.
Коефіцієнт опору руху становить 0,02.
Дуже потрібно малюнок та рішення

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

m =  2000 кг

∠a =  0,2°

S =  32 м

V1 = 21,6 км/год = 6 м/с

V2 = 36 км/год. = 10 м/с

μ = 0,2

F = ?

результирующая сила с которой поднимается авто

F1 = a*m

a = (V2^2 - V1^2) / (2*S)

F1 = m*(V2^2 - V1^2) / (2*S) = 2000*(10^2 - 6^2) / (2*32) = 2000 H

sin(a) == 0.0035

cos(a) == 1

вдоль оси X (вниз) направлены две силы

Fтр = INI*μ = m*g*cos(a)*μ = 2000*10*0.0035*0.2 = 4000H

и проекция силы тяжести

F2 = m*g*sin(a) = 2000*10*0.0035 = 70 H

Силу тяги найдем по правилу сложения векторов

F = F1+F2+Fтр  = 2000+70+4000 = 6070 H

Приложения:
Похожие вопросы