Предмет: Экономика,
автор: alexbatal0998
На депозитний рахунок у банк розміщено 35000 грн на два роки з нарахуванням за схемою простих відсотків у розмірі 15 % 24 річних з подальшою пролонгацією вкладу на чотири роки за ставкою 16 %. Знайдіть майбутню вартість вкладу через 6 років.
Ответы
Автор ответа:
1
15% річних = 15/100 = 0.15 річних
За два роки: 0.15 * 2 = 0.3
Після двох років: 35 000 + (35 000 * 0.3) = 45 500 грн.
Далі на 4 роки по 16%
16% річних = 16/100 = 0.16 річних
6 років: 45 500 + (45 500 * 0.16 * 4) = 68 720 грн.
майбутня вартість вкладу через 6 років буде 68 720 грн.
За два роки: 0.15 * 2 = 0.3
Після двох років: 35 000 + (35 000 * 0.3) = 45 500 грн.
Далі на 4 роки по 16%
16% річних = 16/100 = 0.16 річних
6 років: 45 500 + (45 500 * 0.16 * 4) = 68 720 грн.
майбутня вартість вкладу через 6 років буде 68 720 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: aliyakakitaeva
Предмет: Литература,
автор: miralinaromenskaa1
Предмет: Математика,
автор: alievaamina0505i
Предмет: Українська мова,
автор: alinamoroz230
Предмет: Геометрия,
автор: olyaetsengert