Предмет: Физика,
автор: viktoriapalak
Електричний нагрівник за 7 хв доводить до кипіння 10 кг води, якою була початкова температура води, якщо сила струму в його нагрівальному елементі = 45 A,напруга в мережі становить 220 В? ККД нагрівника 81%. Питома теплоємність води вважати рівною 4200 Дж/кг с.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
20 °C
Объяснение:
t= 7 хв=420 c;
m= 10 кг;
I= 45 A;
U= 220 В;
ККД = 81%=0,81;
c=4200 Дж/кг°C;
T₂=100 °C;
T₁ ? T₁=T₂-ΔT; ΔT= (T₂-T₁)= Q/(c*m); Q=N*t*ККД=U*I*t*ККД=220*45*420*0,81= 3367980 kДж; ΔT=3367980/(4200*10)=80 °C; T₁=100-80=20 °C;
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: safiyesafiyeyayachik
Предмет: История,
автор: bukhonin0971
Предмет: Математика,
автор: markmakarenko1345
Предмет: Химия,
автор: ggvpgggg
Предмет: Музыка,
автор: Аноним