Предмет: Физика,
автор: fehhhsss
Дано:
m1=0,2кг
V1=0,4 м/с
V2=0,6 м/с
Знайти:m2
Як через цю пропорцію знайти m2
m1V1+m2V2=(m1+m2)*V
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
за законом збереження кількості руху:
m1V1 + m2V2 = (m1 + m2) * V
де V - швидкість системи після зіткнення.
Тепер потрібно лише розв'язати це рівняння відносно m2:
m2 = (m1V1 - (m1 + m2) * V) / (-V2)
m2 = (m1V1 - m1V - m2V) / (-V2)
m2V + m2V2 = m1V1 - m1V
m2 = (m1V1 - m1V) / (V2 - V)
Підставляємо дані:
m2 = (0.2 * 0.4 - 0.2 * 0.6) / (0.6 - 0.4)
m2 = 0.1 кг
Отже, маса тіла, з яким зіткнулася маса 0,2 кг і швидкість 0,4 м/с, становить 0,1 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: znanijadrug
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bogdanukgkv759
Предмет: Математика,
автор: truedermer
Предмет: Алгебра,
автор: elgizbekyarashev
Предмет: Информатика,
автор: aliaaatgvhjna