Предмет: Химия,
автор: nataliyroiko
До 300г 20% розчину лугу NaOH додали 180мл води. Обчислити масову частку лугу в новому розчині
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Перетворимо 180 мл води у грами, використовуючи щільність води, яка дорівнює 1 г/мл:
180 мл × 1 г/мл = 180 г
Отже, маса нового розчину складе:
300 г + 180 г = 480 г
Кількість NaOH в розчині не змінюється, тому можемо скористатися формулою для масової частки:
маса NaOH / маса розчину = масова частка NaOH
Маса NaOH у початковому розчині дорівнює 20% від 300 г, тобто:
0.2 × 300 г = 60 г
Таким чином, масова частка NaOH в новому розчині:
60 г / 480 г = 0.125 або 12.5%
Автор ответа:
0
Ответ:
наче так....
Объяснение:
Приложения:

yakibukvlad:
Сделай лучшим.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: symbatesekeeva
Предмет: Информатика,
автор: mid270110
Предмет: Английский язык,
автор: vuqaresgerzade
Предмет: МХК,
автор: andrey5947
Предмет: Алгебра,
автор: Nastya3839