Предмет: Химия, автор: bolotovaliza108

Яка кількість речовини карбон(IV) оксиду утворюється в результаті згоряння 8,6 г гексану?

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
1

Дано:

m(C6H14) = 8,6 г

Найти:

n(CO2) - ?

Решение:

2C6H14 + 19O2 => 12CO2 + 14H2O

n=m/M

M(C6H14) = 6×12 + 14 = 86 г/моль

n(C6H14) = 8,6/86 = 0,1 моль

n(CO2) = 6n(C6H14) = 6 × 0,1 = 0,6 моль

Ответ: 0,6 моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: MASHA27192