Предмет: Химия,
автор: timofejdanilchenko
Обчисліть маси вихідних речовин - хлориду міді (ІІ) і гідроксиду калію, потрібних для добування 26 г гідроксиду міді (ІІ)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
CuCl₂ + 2KOH = Cu(OH)₂ + 2KCl
m(Cu(OH)₂) = 26 г
m(CuCl₂) — ?
m(KOH) — ?
Розв'язування:
m(CuCl₂) = n(CuCl₂) × M(CuCl₂) = n(Cu(OH)₂) × M(CuCl₂) = m(Cu(OH)₂)/M(Cu(OH)₂) × M(CuCl₂) = 26 г ÷ 98 г/моль × 135 г/моль = 35,82 г
m(KOH) = n(KOH) × M(KOH) = 2n(Cu(OH)₂) × M(KOH) = 2(m(Cu(OH)₂)/M(Cu(OH)₂)) × M(KOH) = 2(26 г ÷ 98 г/моль) × 56 г/моль = 29,71 г
Відповідь: 35,82 г хлориду міді (II) і 29,71 г гідроксиду калію потрібно.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tusyachnuy
Предмет: Литература,
автор: Agent77770000
Предмет: География,
автор: kotek1010102929
Предмет: Окружающий мир,
автор: nikusyagoin567
Предмет: Литература,
автор: rita21gasparyan