Предмет: Химия,
автор: katherina4699
1)Обчисліть масу солі, яка утвориться при взаємодії сульфатної кислоти масою 35 г з калій гідроксидом.
2)Масова частка Нікелю у нікель(ІІ) гідроксиді становить:
3)Яка кількість речовини ферум(ІІІ) оксиду утвориться при розкладанні ферум(ІІІ) гідроксиду кількістю речовини 5 моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
1. H2So4+2KOH=K2SO4+2H2O
знаходимо кількість речовини сульфатної кислоти
n=m:M
n=35:98=0.36моль
за рівнянням реакції, кількості сульфатної кислоти та солі однакові,тоді
m=n*M
M(K2SO4)=174
m=0.36моль*174=62,64г
2. М(Ni(OH)2)=93
w(Ni)=59:93*100відсотків=63,44відсотки
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: sergeevicigor537
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: asylzadasamigulla
Предмет: Химия,
автор: justloveanime
Предмет: Русский язык,
автор: Olga1980lelya
Предмет: Алгебра,
автор: Касоничка