Предмет: Химия,
автор: kovpakvlad520
Яка маса солі утворюється під взаємодії нітратної кислоти масою 6,3 г ферум(2) оксидом ПРОШАУ ССРОЧНО!!!! ДАЮ 20 БАЛОВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
14.4
Объяснение:
2HNO3+FeO=Fe(NO)3)2+H2O
n(feo)=6.3:72=0.08
за рівнянням реакції кількості солі та ферум оксиду однакові 1:1
тоді m(солі)=180*0.08=14.4
kovpakvlad520:
поздно уже
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: absolutttx
Предмет: Алгебра,
автор: pupil18995
Предмет: Математика,
автор: skravchenko347
Предмет: Математика,
автор: Puskareraa59
Предмет: Алгебра,
автор: Ella5555067885