Предмет: Физика,
автор: veronikaporosolova
даю 50 балів
Густина води у заливі Кара-Богаз-Гол дорівнює 1180 кг\м³. Знайти виштовхувальну силу, що діє на людину, якщо об’єм зануреної частини складає 0,065 м³.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
p=1180кг/м³
V=0,065 м³
Найти:
F-?
g=10м/с²
Розв'язання:
F=pVg=1180*0,065*10=767 Н
Відповідь:767Н
p=1180кг/м³
V=0,065 м³
Найти:
F-?
g=10м/с²
Розв'язання:
F=pVg=1180*0,065*10=767 Н
Відповідь:767Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lutyyyuuu
Предмет: Алгебра,
автор: sadsupra
Предмет: Литература,
автор: nastyaalechno1302
Предмет: Литература,
автор: 1234л
Предмет: Химия,
автор: Sasha0814