Предмет: Математика,
автор: demjanchukv2012
Купили два кавуни . Маса першого на 1,8 кг більша за другого , а другий на 1,4 кг менше за перший .Ціна 1 кг кавуна коштує 9,6
Скільки коштує разом два кавуни
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1,7-1,4=3
9,6×3=27,6 и всё и что сложного тупая коза
demjanchukv2012:
Ти не правельно розв'язав/ла , цифри не розлічаєш ?
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: annaradkevic82
Предмет: Математика,
автор: dckktnwwdd
Предмет: История,
автор: w1ndexxx1337
Предмет: Окружающий мир,
автор: otlihnik1