Предмет: Математика, автор: demjanchukv2012

Купили два кавуни . Маса першого на 1,8 кг більша за другого , а другий на 1,4 кг менше за перший .Ціна 1 кг кавуна коштує 9,6
Скільки коштує разом два кавуни

Ответы

Автор ответа: saniyaashirbekova201
0

Ответ:

1,7-1,4=3

9,6×3=27,6 и всё и что сложного тупая коза


demjanchukv2012: Ти не правельно розв'язав/ла , цифри не розлічаєш ?
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: annaradkevic82