Предмет: Физика,
автор: d28946784
Тіло збільшило свою швидкість від 10 м/с до 15 м/с. У скільки разів збільшилась його кінетична енергія?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Кінетична енергія збільшилась в 2,25 рази
Объяснение:
Кінетична енергія тіла залежить від маси тіла та квадрата його швидкості: K = (1/2)mv²
Тому збільшення кінетичної енергії визначається відношенням квадратів швидкостей: (K₂/K₁) = (v₂²/v₁²)
У даному випадку, початкова швидкість v₁ = 10 м/с, кінцева швидкість v₂ = 15 м/с, тому: (K₂/K₁) = (15²/10²) = 2,25
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dckktnwwdd
Предмет: История,
автор: w1ndexxx1337
Предмет: Математика,
автор: MASHA27192
Предмет: Математика,
автор: nissangh124
Предмет: Физика,
автор: EgorDrago355