Предмет: Физика,
автор: skiper25
ТЕРМІНОВО!!!!!!! ДАЮ 100 БАЛІВ!!!
Яку потужність розвиває електричний двигун, якщо напруга на двигуні 40 В, а сила струму в колі 5 А?
Будь ласка швидко тому що в мене контрольна
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
отужність електричного двигуна можна обчислити за формулою:
P = U * I,
де P - потужність (у ватах),
U - напруга (у вольтах),
I - сила струму (у амперах).
Підставляючи дані з умови, отримуємо:
P = 40 В * 5 А = 200 Вт.
Отже, електричний двигун розвиває потужність 200 Вт.
Пояснення:
Автор ответа:
0
Дано:
U(напруга)=40В
I=5A
Знайти:
N(потужність)
N = U * I
N = 40 В × 5 А = 200 Вт
Відповідь: електричний двигун розвиває потужність 200 Вт.
U(напруга)=40В
I=5A
Знайти:
N(потужність)
N = U * I
N = 40 В × 5 А = 200 Вт
Відповідь: електричний двигун розвиває потужність 200 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Jorik153
Предмет: Литература,
автор: kseniavinidiktova789
Предмет: Физика,
автор: pakhunov18122009
Предмет: Математика,
автор: diazbo2401