Предмет: Физика,
автор: innalegkobit1
Під дією сили 600 Н тіло перемістилося у напрямку дії сили на 20 м за 30 с. Якою буде потужність цієï сили? ДАМ 100 БАЛОВ МРОЧНО!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Щоб знайти потужність сили, необхідно знати роботу, яку вона виконує за одиницю часу. Робота, виконана силою, обчислюється за формулою:
W = F * d * cos(α),
де F - сила, d - відстань, на яку діє сила, α - кут між напрямком сили і відстанню, на яку вона діє.
У даній задачі, α = 0, оскільки тіло переміщувалось у напрямку дії сили. Тому робота, яку виконує сила, обчислюється за формулою:
W = F * d = 600 Н * 20 м = 12000 Дж.
Потужність визначається як робота, виконана за одиницю часу, тобто:
P = W / t,
де t - час.
Підставляємо в формулу значення роботи і часу, отримуємо:
P = 12000 Дж / 30 с ≈ 400 Вт.
Отже, потужність цієї сили дорівнює 400 Вт.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sofialavrentiva941
Предмет: Українська мова,
автор: nonovi65486
Предмет: Физика,
автор: arinaguzinec26
Предмет: Другие предметы,
автор: ogyrochek
Предмет: Химия,
автор: Ikiri4q