Предмет: Физика,
автор: mbondacuk731
1. Два тіла масами 300 і 800 г, які рухаються назустріч , після зіткнення
зупинилися. Чому рiвна швидкість першого тіла до зіткнення, якщо друге тiло
рухалось зі швидкістю 1.2 м/с?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:За законом збереження імпульсу можемо записати:
м1v1 + м2v2 = (м1+м2)v
де м1 та м2 - маси тіл, v1 та v2 - їхні початкові швидкості, v - швидкість тіл після зіткнення.
У кінці руху тіла зупинилися, тому швидкість v = 0, а маси можна перевести в кілограми:
м1 = 0.3 кг, м2 = 0.8 кг, v2 = 1.2 м/с
Тоді рівняння має вигляд:
0.3v1 + 0.8*1.2 = (0.3+0.8)*0
0.3v1 = -0.96
v1 = -3.2 м/с
Отже, швидкість першого тіла до зіткнення дорівнювала 3.2 м/с в протилежному напрямку.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: bbbarbiii21
Предмет: Математика,
автор: Limonad1254636
Предмет: Химия,
автор: volkovadasha850
Предмет: Математика,
автор: christina23torovanin
Предмет: Геометрия,
автор: petrovskaanadiya