Предмет: Физика,
автор: fasgasras1
Двигун корабля розвиває потужність 2 МВт . Визначте швидкість руху корабля , якщо сила опору води дорівнює 200 кН .
Срочно!
Ответы
Автор ответа:
1
N=20МВт=20000000Вт
F=200кН=200000Н
1)v=N/F⇒
v=20000000/200000=100м/c
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: jana9564
Предмет: Математика,
автор: bobabipa100
Предмет: Английский язык,
автор: kieviv2020life
Предмет: Английский язык,
автор: eldo2008rado
Предмет: Русский язык,
автор: sonyavashkevich