Предмет: Математика,
автор: evelinapetrovska810
За 20 кг борошна, ціною пот 15 грн і 15л олії заплатили750 грн . Скільки коштує 1л олії
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для розв'язання задачі потрібно спочатку знайти ціну 1 кг борошна, використовуючи відомі дані.
Ціна 20 кг борошна дорівнює:
20 кг * 15 грн/кг = 300 грн.
Ціна 15 л олії дорівнює:
750 грн / 15 л = 50 грн/л.
Отже, ціна 1 л олії дорівнює 50 грн.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: karinakvachova
Предмет: Физика,
автор: margo0806210
Предмет: Физика,
автор: kostgun123
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: vshadevilish