Предмет: Физика,
автор: stanislavlubunya2008
Самостійна робота з теми «Робота і потужність електричного струму.
Закон Джоуля – Ленца»
1. Для того щоб визначити роботу струму, необхідно використовувати (1,5 бал)
а) Вольтметр, амперметр і годинник
б) Вольтметр і амперметр
в) Вольтметр
2. Як визначається одиниця потужності електричного струму? (1,5 бал)
а) 1 Вт=1 В∙1 А
б) 1 Вт=1 Н∙1 м1 с
в) 1 Вт=1 Н∙1мс
3. Як зміниться кількість теплоти, що виділяється при проходженні електричного струму по провіднику, якщо при інших незмінних умовах силу струму збільшити вдвічі? (1,5 бал)
а) Збільшиться вдвічі
б) Зменшиться в 4 рази
в) Зменшиться вдвічі
г) Збільшиться в 4 рази
4. Чому дроти, що підводять струм до електроплитки, не нагріваються так сильно, як спіраль в плитці? (1,5 бали)
5. Яку роботу виконує двигун іграшкового автомобіля за 5 хв, якщо напруга на двигуні 3,5 В, а сила струму в колі 0,75 А? (2 бали)
6. За 2,5 хв електричний паяльник виділив 1,8 кДж теплоти. Який електричний опір паяльника, якщо сила струму в ньому дорівнює 0,5 А? (3 бал)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1В
2А
3Б
4 незнаю(
5120 дж
6 20 ом
Объяснение:
хороших оцінок)
stanislavlubunya2008:
я перевірив взагалі немае правильних відповідей
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: krukovslavik25
Предмет: Физика,
автор: zoaviric
Предмет: Математика,
автор: Quriya
Предмет: Биология,
автор: 2007007dd
Предмет: Математика,
автор: ДахаDasha