Предмет: Химия,
автор: valentinmasak802
срочно хімія 9 клас
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
1.в
2 в
3 а2
б3
в1
4.а1
б2
в3
5 г,б,а,в
6 Дано:
W(CH₃COOH)=20%
m(розчину)=300г
Знайти:
m(CH₃COONa)-?
пояснення:
CH₃COOH+NaOH⇒CH₃COONa+H₂O
Знайдемо масу розчиної речовини:
W(p.p)=m(р.р)/m(розчину)
m(р.р)=W(р.р)*m(розчину)
m(р.р)=0,2*300г=60г
Знайдемо масу утвореної солі:
60г х г
CH₃COOH+NaOH⇒CH₃COONa+H₂O
ν=1 моль ν=1 моль
М=60г/моль М=82г/моль
m=60г m=82г
=
x=82 г
Отже, маса отриманої солі дорівнює 82 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: alinasnet
Предмет: История,
автор: mishaleusenko
Предмет: Русский язык,
автор: maxmud773
Предмет: Физика,
автор: egor037
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним