Предмет: Физика, автор: klpnsnes

Визначте опір провідника, якщо до його кінців прикладено напругу 5 В, а через його поперечний переріз впродовж 6 хв 40 с проходить 5×1020 електронів.

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

U=5 B;

t=6,4 хв=400 сек;

N=5*10^20.

Знайти R.

q=N*e=I*t, звідси знаходимо струм, який проходить через провідник:

І=N*|e|/t=(5*10^20)*(1,6*10^-19)/400=5*16/400=0,2 A.

За законом Ома, знаходимо опір провідника:

R=U/I=5/0,2=25 Ом;

Объяснение:

q-заряд електронів; е=-1,6*10^-19 Кл-заряд електрона, табличне значення.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: diana070917