Предмет: Физика, автор: commoncolddd

Опір обмотки електродвигуна 2 ом Яка кількість теплоти виділиться під час роботи двигуна за 10с за сили струму 0,5А?

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

R=2 Ом;

t=10 c;

I=0,5 A.

Знайти Q.

Q=(I^2)*R*t=((0,5^2)*2*10=0,25*2=5 Дж;

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: diana070917