Предмет: Химия,
автор: sashabondar0511
4. Який об'єм водню (н.у.) виділиться, якщо 1,3 г цинку прореагує із хло- ридною кислотою: а) 1,12 л; 6) 0,448 ; в) 2,24 л; г) 4,48 л?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(Zn) = 1,3 г
Найти:
V(H2) - ?
Решение:
Zn + 2HCl => ZnCl2 + H2
n=m/M
n(Zn) = 1,3/65 = 0,02 моль
n(H2) = n(Zn) = 0,02 моль
V=n×Vm
V(H2) = 0,02 × 22,4 = 0,448 л
Ответ: Б)
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: veronikaisakova455
Предмет: Английский язык,
автор: babakulovashaxzoda
Предмет: Литература,
автор: marykudryavaya