Охарактеризуйте политику "трех красных знамён" по плану: а)период правления; б)основные цели; в)методы правления; г)результаты;
Ответы
Відповідь:
Період правління: 1958-1966 роки.
Основні цілі політики «трьох червоних прапорів» були пов’язані зі створенням соціалістичного суспільства в Китаї. Головним завданням було швидке і успішне перетворення Китаю на індустріальну державу, яка була б сильнішою за інші країни світу. Зокрема, були встановлені плани на розвиток великої промисловості, колективізацію сільського господарства, підвищення якості життя населення.
Методи правління включали масові кампанії та акції з метою мобілізації населення на підтримку політики держави. Було створено багато комітетів та комісій, що контролювали індустріальний розвиток, а також займалися політичними питаннями. Були запроваджені каральні заходи проти тих, хто перешкоджав впровадженню політики держави.
Результати політики "трьох червоних прапорів" були змішаними. На початку 1960-х років Китай досяг вражаючого прогресу в індустріальному розвитку та в інших галузях економіки. Однак, масштабні кампанії, які були проведені в рамках цієї політики, призвели до значних людських жертв і масового страждання населення. Крім того, політика "трьох червоних прапорів" призвела до занепаду культури та науки в Китаї.
У загальному, політика "трьох червоних прапорів" була характеризована високою цілеспрямованістю, але її реалізація мала багато негативних наслідків. Нині багато дослідників
Пояснення:
Ответ:
Политика "трех красных знамен" была провозглашена в Китае в 1958 году и длилась до 1961 года.
Основной целью этой политики было ускорение развития промышленности, сельского хозяйства и науки в Китае.
Методы правления включали коллективизацию земли и национализацию промышленности, а также массовые кампании по увеличению производительности и пропаганде коммунистических идей.
Результаты политики "трех красных знамен" были неоднозначными. С одной стороны, она привела к значительному росту производительности и улучшению материального благосостояния населения. С другой стороны, она вызвала массовые голоды и экономический кризис в стране, а также привела к политическому репрессированию и нарушению прав человека.