Предмет: Физика,
автор: games2000sofa
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО!!!!!!!!
7. Маса людини дорівнює 75 кг. У скільки разів її вага на Землі (g=9,8 Н/кг) відрізняється від ваги на Юпітері (g = 22,9 Н/кг)?
8. Цеглу рухають по столу вперед. Виникаюча сила тертя спрямована
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m=75кг
g=9.8 Н/кг
g2=22.9 Н/кг
____________
P2/P1-?
P2=mg2
P1=mg
P2/P1=mg2/mg=g2/g
P2/P1=22.9/9.8≈2.34
Как видим от МАССЫ это не зависит, потому 75 кг было лишним условием.
8. Сила трения направлена противоположно движению.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: gazajypsejlhan1
Предмет: Физика,
автор: kuanraihan62
Предмет: История,
автор: ainazikkurmanbekova8
Предмет: История,
автор: usanjar436
Предмет: Биология,
автор: serikovgena8