Предмет: Физика, автор: nastiik44

Яка кількість теплоти виділиться за 30 хвилин в електр. чайнику з опором 100 Ом, включеному в мережу з напругою 220 В. Скільки води можна нагріти від 20 С до кипіння, використовуючи все тепло, яке виділяється струмом? 8 класс (оформите пожалуйста задачей)​

Ответы

Автор ответа: Shido1202
1

Ответ:

Q = I²Rt

I = V/R = 220 В / 100 Ом = 2,2

A Тепер можна знайти кількість те

Q = I²Rt = (2,2 A)² * 100 Ом * 30 xB = 3960 Дж

Щоб знайти,

скільки води можна нагріти від 20°С до кипіння,

використовуючи всю цю кількість теплоти, треба врахувати,

що для підвищення температури 1 грама води на 1°С потрібно 4,186 Дж теплоти,

а для переходу 1 грама води з температури

100°С в пар потрібно 2257 Дж теплоти.

m = Q / (4,186 Дж/г/°C * (100-20)°C + 2257 Дж/г) =

0,15 кг або 150 грамів

(округлено до другого знака після коми).

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: mamba132000q