Предмет: Экономика,
автор: alexeyenkonastia
ДАЮ 100 БАЛОВ!!! Фірма має у своєму розпорядженні капітал в 25 одиниць і максимізує прибуток. Скільки праці найме фірма, якщо номінальна ставка заробітної плати становить 20 гривень і кожну одиницю своєї продукції вона може продати за 30 гривень.Виробнича функція фірми Q=4L^0,5*K^0,5
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Для визначення оптимальної кількості праці, яку має найняти фірма, необхідно знайти точку, де маргінальний продукт праці (MPL) дорівнює номінальній ставці заробітної плати (W).
MPL = ∂Q/∂L = 2L^-0,5*K^0,5
W = 20 гривень
Таким чином, ми повинні знайти таке значення L, при якому MPL = W:
2L^-0,5*K^0,5 = 20
L^-0,5*K^0,5 = 10
L/K = 100
З огляду на те, що умова задачі не надає жодної інформації про капітал (K), ми не можемо точно визначити кількість праці (L), яку має найняти фірма. Однак, можна сказати, що чим більше капіталу має фірма, тим менше праці їй потрібно наймати для досягнення максимального прибутку.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: cryptodremin
Предмет: Алгебра,
автор: Queen779
Предмет: Математика,
автор: tatyanamenmark
Предмет: Геометрия,
автор: Dorofeeva66
Предмет: Алгебра,
автор: denos3213