Предмет: Физика,
автор: q1w2e3r4t5y6ukr
Срочно даю 50 балов
Яка сила Архімеда діє на тіло розмірами 2*4*10 м, занурене в морську воду?
Ответы
Автор ответа:
0
FА= ρ * V * g,
Густина морської води приблизно дорівнює 1025 кг/м³.
Об'єм тіла V = 2 м * 4 м * 10 м = 80 м³
FА = ρ * V * g = 1025 кг/м³ * 80 м³ * 9,81 м/с² ≈ 797 кН
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: kirilhomenko33333
Предмет: Другие предметы,
автор: Pon51234567890
Предмет: Українська мова,
автор: shulyaklyda
Предмет: Математика,
автор: yegorbelousov
Предмет: Математика,
автор: zhanel16062008