Предмет: Химия,
автор: zasaa2007
Під час хімічної реакції горіння етанолу утворилося 648 л вуглекислого газу. Зазнач об'єм кисню, що вступив у хімічну реакцію.
18 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
C₂H₅OH + 3O₂ = 2CO₂ + 3H₂O
V(CO₂) = 648 л
V(O₂) — ?
Розв'язування:
V(O₂) = n(O₂) × Vm = 3/2n(CO₂) × Vm = 3/2(V(CO₂)/Vm) × Vm = 3/2(648 л ÷ 22,4 л/моль) × 22,4 л/моль = 972 л
Відповідь: 972 л кисню вступило в реакцію.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: TimeTooTea
Предмет: Английский язык,
автор: kattwxq
Предмет: Химия,
автор: Vorlv
Предмет: Русский язык,
автор: bookwormfic