Предмет: Физика, автор: davidkoperfild794

Помогите пожалуйста!!!
Визначте середню швидкість руху транспорту, якщо його двигун потужність 73 кВт витрачає 0,35 т бензину на відстані 1740 км. ККД двигуна 68%. Питома теплота згорання бензину – 44 МДж/кг.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

12 м/c

Объяснение:

N=73 kBт;

m=0,35 т=350 kг;

S=1740 kм;

ККД=68%=0,68;

q=44 МДж/кг;

Vсер   ?   Vсер=N/F; F=A/S; A=Q*KKД=q*m*KKД=44*10⁶*350*0,68=

10¹⁰ Дж; F=10¹⁰/1740000=6088 H; Vсер=73000/6088=12 м/c

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: horetskabohdana23
Предмет: Английский язык, автор: muraira1828