Предмет: Химия,
автор: acicenkoaroslav474
до 400 г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 20% долили 400 мл води. Визначте масову частку солі в утвореному розчині
ДАЮ 30 БАЛОВ НО ТОЛЬКО БЕЗ ВОДЫ И С ОБЪЯСНЕНИЯМ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10%
Объяснение:
1) 400г*0,2= 80г солі
2) 400мл= 400см³ * 1г/см³= 400г
3) 400г + 400г= 800г розчину стало
4) 80/600= 0,1(10%) - масова частка солі в одержаному розчині
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: svetlanahizova013
Предмет: Литература,
автор: ktoo33
Предмет: История,
автор: v542039
Предмет: Литература,
автор: starmarko6