Предмет: Химия,
автор: vikalina833
ПОМОГИТЕ БУДЬ ЛАСОЧКА, ДУЖЕ ТРЕБА НА ЗАВТРА
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
6CO₂ + 6H₂O = C₆H₁₂O₆ + 6O₂
n(C₆H₁₂O₆) = 10 моль
Знайти:
V(CO₂) — ?
m(H₂O) — ?
Розв'язання:
V(CO₂) = n(CO₂) × Vm = 6n(C₆H₁₂O₆) × Vm = 6 × 10 моль × 22,4 л/моль = 1344 л
m(H₂O) = n(H₂O) × M(H₂O) = 6n(C₆H₁₂O₆) × M(H₂O) = 6 × 10 моль × 18 г/моль = 1080 г
Відповідь: 1344 л вуглекислого газу і 1080 г води вступили в реакцію фотосинтезу.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: lenirssqu70
Предмет: Информатика,
автор: nasstixsf
Предмет: Математика,
автор: klejnstas86
Предмет: Геометрия,
автор: fvbbbgbnf
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним