Предмет: Физика,
автор: kimminjia638
Даю 50 балів!!!
Мотоцикл, маса якого разом із мотоциклістом дорівнює 190 кг, розганяється
на горизонтальній ділянці шосе, рухаючись із прискоренням 2,3 м/с2
.
Коефіцієнт опору рухові дорівнює 0,05 . Виконайте пояснювальний рисунок, на
якому вкажіть сили, які діють на тіло та визначте силу тяги мотоцикла.
kimminjia638:
А малюнок ?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
524 Н.
Пояснення:
Спочатку знайдемо силу опору руху:
F(оп) = k * F(норм)
де F(норм) - сила нормальної реакції підлоги на мотоцикл, k - коефіцієнт опору руху.
F(норм) = m * g
де m - маса мотоцикла разом з мотоциклістом, g - прискорення вільного падіння.
F(норм) = 190 кг * 9,8 м/c² = 1862 Н
F(оп) = 0,05 * 1862 Н = 93,1 Н
Другим кроком буде знайти силу тяги мотоцикла:
F(тяги) = m * a + F(оп)
де a - прискорення мотоцикла.
F(тяги) = 190 кг * 2,3 м/c² + 93,1 Н = 524 Н
Таким чином, сила тяги мотоцикла становить 524 Н.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: annavojciprosek
Предмет: Математика,
автор: viskas8shu
Предмет: Математика,
автор: vladacornej74
Предмет: Английский язык,
автор: iverysadguyssorry
Предмет: География,
автор: dashyha23