Предмет: Физика, автор: danatetora

Даю 50 балів

Під дією сили 1800 Н м'яч перемістився у ворота під дією сили на 12 м за 10 секунд якою буде потужність цієї сили

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
F (сила) = 1800 Н (ньютони)
l (відстань) = 12 м (метри)
t (час) = 10 с (секунди)
Знайти:
N-?
Ми можемо розрахувати значення N (потужність) за формулою:
N = F * l / t
N = 1800 * 12 / 10 = 2160 Вт
Відповідь: 2160Вт
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: viktoriasapovalova38