Предмет: Математика, автор: milana1886523

2. Придбали 2 кг печива «Мальвіна» і 4 кг печива
«Буратіно». 1 кг печива «Буратіно» коштує 75 грн.
Скільки коштує 1 кг печива «Мальвіна», якщо в
середньому 1 кг придбаного печива коштує 78 грн?

Ответы

Автор ответа: erkinkaliskparova197
2

Сума, витрачена на придбання печива "Буратіно":

4 кг * 75 грн/кг = 300 грн.

Залишок коштів на покупку печива "Мальвіна":

Сума, витрачена на придбання 2 кг печива "Мальвіна":

2 кг * x грн/кг = 2x грн

Залишилося:

бюджет на печиво - 300 грн + 2x грн

В середньому 1 кг придбаного печива коштує 78 грн, тому:

(300 грн + 2x грн) / 6 кг = 78 грн/кг

Розв'язуючи для x, маємо:

300 грн + 2x грн = 468 грн

2x грн = 168 грн

x грн = 84 грн/кг

Отже, 1 кг печива "Мальвіна" коштує 84 грн.


anzelikasevcenko04: дуже дякую вам
Автор ответа: iva54
7

Відповідь:

84 грн.

Покрокове пояснення:

1). 2+4=6 (кг) печива купили разом;

2) 78•6=468 (грн.) заплатили за все печиво;

3). 75•4=300 (грн.) заплатили за печиво «Буратіно»;

4). 468 - 300 = 168 (грн.) заплатили за печиво «Мальвіна»;

5). 168:2=84 (грн.) коштує 1 кг печива «Мальвіна»


hondasha: огромное спасибо
anzelikasevcenko04: дякую
rostikv1234: спс
odwjjs2112017: спасибоо
llliiizzza2012: спс
Похожие вопросы