Предмет: Математика,
автор: milana1886523
2. Придбали 2 кг печива «Мальвіна» і 4 кг печива
«Буратіно». 1 кг печива «Буратіно» коштує 75 грн.
Скільки коштує 1 кг печива «Мальвіна», якщо в
середньому 1 кг придбаного печива коштує 78 грн?
Ответы
Автор ответа:
2
Сума, витрачена на придбання печива "Буратіно":
4 кг * 75 грн/кг = 300 грн.
Залишок коштів на покупку печива "Мальвіна":
Сума, витрачена на придбання 2 кг печива "Мальвіна":
2 кг * x грн/кг = 2x грн
Залишилося:
бюджет на печиво - 300 грн + 2x грн
В середньому 1 кг придбаного печива коштує 78 грн, тому:
(300 грн + 2x грн) / 6 кг = 78 грн/кг
Розв'язуючи для x, маємо:
300 грн + 2x грн = 468 грн
2x грн = 168 грн
x грн = 84 грн/кг
Отже, 1 кг печива "Мальвіна" коштує 84 грн.
anzelikasevcenko04:
дуже дякую вам
Автор ответа:
7
Відповідь:
84 грн.
Покрокове пояснення:
1). 2+4=6 (кг) печива купили разом;
2) 78•6=468 (грн.) заплатили за все печиво;
3). 75•4=300 (грн.) заплатили за печиво «Буратіно»;
4). 468 - 300 = 168 (грн.) заплатили за печиво «Мальвіна»;
5). 168:2=84 (грн.) коштує 1 кг печива «Мальвіна»
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anuar22032014
Предмет: Информатика,
автор: sasa5756
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Luciyaok
Предмет: Химия,
автор: were11072006