Предмет: Химия,
автор: makaronvkusniy2
До розчину масою 80 г з масовою часткою лимонної кислоти 0,3 добавили воду об'ємом 40 мл. Якою стала масова частка кислоти в розчині?
ВикаБач:
Було кислоти 0,3*80=24г; розчину 80г; Стало кислоти 24г, розчину 80+40=120г; масова частка кислоти стала 24/120=0,2; !!!!! 40мл води=40г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,2 або 12%
Объяснение:
розв'язки на фото
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mcherpinskaa
Предмет: Алгебра,
автор: yegor78
Предмет: Литература,
автор: alforovanasta
Предмет: География,
автор: astrj137
Предмет: Алгебра,
автор: kvlnka