Предмет: Физика,
автор: nazarovamilawka
Тіло вільно падає з висоти 60 метрів. На якій висоті його потенціальна
енергія буде у п’ять разів меншою за кінетичну енергію? Виконати
пояснювальний рисунок. Дам 50 балів
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
По закону сохранения энергии m*g*H=Ek+Ep По условию задачи Ep=Ek/2 m*g*H=2*Ep+Ep m*g*H=3*Ep=3*m*g*h h=H/3=60/3=20 м
Объяснение:
m*gH=Ek+Ep Ek=2*Ep ( по условию) 2*Ep+Ep=3*Ep
nazarovamilawka:
Спасибо огромное!
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: polinalegostaieva
Предмет: Математика,
автор: cherkolga
Предмет: Математика,
автор: kizimdarina4
Предмет: История,
автор: baulina2404
Предмет: Математика,
автор: arinagigolaeva9