Предмет: Физика,
автор: anna2009nazar
На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,82кН.Обчисліть об’єм зануреного тіла.СРОЧНО!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0.1м³
Объяснение:
Fа=1.03кН=1030Н
ρ (воды) = 1030кг/м³
Знайти:
V-?
-----------
Fa=ρgV
V=Fa/(ρg)
V=1030Н/ (10Н/кг•1030кг/м³)=0.1м³
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: aanyonuo
Предмет: Физика,
автор: qwwnnvv
Предмет: Українська мова,
автор: dpashenkoks
Предмет: Биология,
автор: kiragerasimova2