Предмет: Физика, автор: Colocolchic

Гумова куля масою 0,5 кг летить на висоті 5 м зі швидкістю 2м/с. Яку механічну енергію мала куля на данний момент?

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

маса кулі (m) = 0,5 кг

висота (h) = 5 м

швидкість (v) = 2 м/с

прискорення вільного падіння (g) = 9,8 м/с² (стандартне значення на Землі)

Спочатку визначимо потенціальну енергію кулі за формулою:

Eп = m * g * h

Eп = 0,5 * 9,8 * 5

Eп = 24,5 Дж

Тепер визначимо кінетичну енергію кулі за формулою:

Ek = (1/2) * m * v²

Ek = (1/2) * 0,5 * (2)²

Ek = 1 Дж

Отже, механічна енергія гумової кулі на данний момент складається з потенціальної енергії Eп = 24,5 Дж та кінетичної енергії Ek = 1 Дж, і загальна механічна енергія Eм буде сумою цих значень:

Eм = Eп + Ek

Eм = 24,5 + 1

Eм = 25,5 Дж

Отже, гумова куля мала механічну енергію 25,5 Дж на данний момент

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: vladadafr