Предмет: Химия,
автор: trapresident123
яка маса солі утвориться при взаємодії 56 г калій гідроксиду з ортофосфатною кислотою?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
28 г Х г. 3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O. n=3 моль n=1 моль. М=56 г/моль М = 212 г/моль. m=168 г m=212 г.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: olehdiachenko10
Предмет: Литература,
автор: nexton281
Предмет: Алгебра,
автор: mariapolisuk02
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Hsnglsm200