Предмет: Физика, автор: Кристина000Кристина

1)Знайдіть затримуючу напругу при освітленні металу світлом з частотою 0,9*10^-16 якщо робота виходу 3,2*10^-19 Дж

2)
При освітленні поверхні металу фіолетовим світлом з двжиною хвилі 360 нм вибиті електрони затримуються напругою 2 В. Поверхню освітили червоним світлом з довжиною хвилі 750 нм. Знайдіть для цього випадку зміну кинетичної енергії фотоелектронів

Ответы

Автор ответа: svett007
0
1) рівняння фотоефекту
h*ν=A+Eк, Ек=еU,
h*ν=A+eU,
U=
(hν-A)/e
e- модуль заряду електрона = 1,6*10^-19Кл





Автор ответа: svett007
0
e- модуль заряду електрона = 1,6*10^-19Кл
Автор ответа: svett007
0
h - стала Планка, ν- частота світла
Автор ответа: Кристина000Кристина
0
Спасибо огромное)теперь все ясно!)))
Автор ответа: svett007
0
h=6,6 • 10^-34 Дж • с
Автор ответа: Кристина000Кристина
0
Спасибо большое!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: sonya25452
Предмет: Английский язык, автор: gulnisakakimzanova