Предмет: Физика, автор: easyheadshot

СРОЧНО! ДАЮ 70 БАЛЛОВ. Помогите с задачей пожалуйста.
С дано и объяснением

Ланцюг складається з трьох паралельно зєднаних провідників, підключених
до джерела напругою 14 В. Опір першого провідника 4 Ом, другого 6 Ом і
сила струму у третьому опорі 1А. Знайти силу струму в ланцюзі, опір третього
провідника і напруги на кінцях першого і другого провідників.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 14В; 14 Ом; 7А

Объяснение:

Дано:

U=14В

R1=4 Ом

R2=6 Ом

I3=1А

--------------

I-?; R3-?; U1-?; U2-?

При параллельном соединение напряжение на всех потребителях одинаково и равно напряжению источника.

U1=U2=U3=U=14В

Согласно закона Ома,  сопротивление третьего резистора равно:

R3=U3/I3=14/1=14 Ом

Сопротивление цепи равно:

R=1/(1/R1+1/R2+1/R3)=1/(1/4+1/6+1/14)=2 Ом

I=U/R=14/2=7А


vseznaikoo: допоможіть будь ласочка з фізикою даю 100 балів
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: dimamushik2011
Предмет: Математика, автор: esonina21