Предмет: Физика,
автор: b611
4. Кінетична енергія кульки, яка рухається зі швидкістю 2 м/с дорівнює 6 мДж. Визначте масу кульки.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m = 3 г
Пояснення:
Ек = mv²/2
m = 2Ек/v²
m = 2•0,006/2² = 0, 003 кг = 3(г)
b611:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: denisbagaev2009
Предмет: Алгебра,
автор: jamalovakamilla
Предмет: Обществознание,
автор: tani2000zzss090
Предмет: Алгебра,
автор: heometryx234
Предмет: Химия,
автор: vaskadagama99