Предмет: Физика, автор: minona845

В магнітному полі, індукція якого 0,1 Тл, поміщено квадратну рамку з мідного дроту. Площа поперечного перерізу дроту 1 мм², площа рамки 25 см², нормаль до площини рамки направлена вздовж силових ліній поля. Яка кількість заряду пройде по контуру рамки при зникненні магнітного поля?​

Ответы

Автор ответа: mathkot
1

Ответ:

При исчезновение магнитного поля по контуру рамки прошёл заряд равный приблизительно 0,074 Кл

Объяснение:

Дано:

\Delta B = 0,1 Тл

S_{1} = 1 мм²

S_{2} = 0,0025 м²

\rho = 0,017 (Ом · мм²) / м

Найти:

q \ - \ ?

---------------------------------------------

Решение:

Площадь рамки:

S_{2} = a^{2} \Longrightarrow \boxed{ a = \sqrt{S_{2}} } - сторона квадрата

Длинна проводника:

l = 4a = 4\sqrt{S_{2}}

Сопротивление проводника:

R = \dfrac{\rho l}{S_{1}} = \dfrac{4\rho\sqrt{S_{2}}}{S_{1}}

Изменение магнитного потока:

\Delta \Phi = \Delta B S_{2}

составим систему уравнение для ЭДС:

\displaystyle \left \{ {{\xi = \bigg | \dfrac{\Delta \Phi}{\Delta t} \bigg |} \atop {\xi = IR}} \right \Longrightarrow  \dfrac{\Delta \Phi}{\Delta t} = IR

\dfrac{\Delta \Phi}{\Delta t} = IR

\Delta \Phi = I\Delta tR

\Delta BS_{2} =qR

\Delta B \sqrt{S_{2}} \cdot  \sqrt{S_{2}}  = \dfrac{4q\rho\sqrt{S_{2}}}{S_{1}} \bigg | \cdot \dfrac{1}{ \sqrt{S_{2}}}

\Delta B \sqrt{S_{2}} =  \dfrac{4q\rho}{S_{1}} \boldsymbol{\Longrightarrow \boxed{q=\frac{\Delta BS_{1} \sqrt{S_{2}} }{4 \rho} }} - заряд

Расчеты:

\boldsymbol q = (0,1 Тл · 1 мм² · √(0,0025 м²)) / (4 · 0,017 (Ом · мм²) / м) \boldsymbol \approx 0,074 Кл

Ответ: q \approx 0,074 Кл.

#SPJ1

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: kosturyakiril